cz

Blogy uživatelů

Komunitní sociální software Oxwall je nejvyspělejší PHP skript pro vybudování živé sociální komunity, který je zdarma dostupný na internetu


Oxwall je možné používat pro širokou škálu internetových projektů, a to počínaje rodinnými stránkami a vlastní sociální sítí až po internetová řešení rozsáhlých firemních stránek a komunit. Ať už jste vývojář na volné noze, který chce zefektivnit práci se svými klienty, či jednotlivec se záměrem vytvořit a provozovat vlastní komunitní web, nebo firma, která chce pro své zákazníky zcela nově vybudovat kontaktní bod na internetu, komunitní software Oxwall je přesně to, co hledáte.


Použitím skriptu Oxwall sdílejí všichni uživatelé open-source hodnoty. Kdokoli může použít tento komunitní software pro svůj záměr, včetně výdělečného podnikání a současně se zapojit do celosvětové komunity podílející na vývoji Oxwall skriptu. Prostřednictvím komunitního skriptu můžete vytvořit zcela zdarma jakékoli internetové řešení. Toto jsou hlavní výhody open-source projektu a také důvody, proč je Oxwall nejvyspělejší PHP skript pro vybudování živé sociální komunity.


Oxwall je neuvěřitelně flexibilní a snadno použitelný pro vytvoření sociální sítě založené na platformě PHP & MySQL. Jednotlivé funkce skriptu je možné jednoduše upravovat prostřednictvím konfigurace příslušných zásuvných modulů, které představují funkční celky umožňující víceúčelové využití komunitního software.

Hledat podle štítku

Štítky